Am mai facut eseuri la scoala, dar pe o tema data. Nu intelegeam ce pot sa spun special despre mine, si sa fac un eseu mai bun decat altii. Nu numai ca am fost admis, dar am si primit felicitari de la unul dintre profii din comisie si invitatia sa ma inscriu consultant la centrul de consiliere de la Johns Hopkins. Multumesc mult ,Ioana.
mai putin
Am mai facut eseuri la scoala, dar pe o tema data. Nu intelegeam ce pot sa spun special despre mine, si sa fac un eseu mai bun decat altii. Nu numai ca am fost admis, dar am si primit felicitari de la unul dintre profii din comisie si invitatia sa ma...
mai mult